Kim jesteśmy

Naszą specjalizacją są usługi konsultacyjne oraz wsparcie techniczne, które świadczymy firmom działającym w obszarze produkcji konstrukcji stalowych oraz różnego rodzaju elementów maszyn i urządzeń, gdzie stosowane są procesy spawalnicze.Systemy zarządzania jakością

Inteligentne i poprawiające produktywność połączenie człowieka oraz maszyny to zapewnienie automatycznego przepływu danych w łańcuchu produkcyjnym. Systemy zarządzania jakością to ogromny krok w stronę efektywnej i oszczędnej dla zasobów technicznych pracy. Są to liczne zasady, procedury, metody, narzędzia oraz opisy stanowisk pracy, których zadaniem jest osiągnięcie wyznaczonych celów. Do naszych zadań należy również outsourcing systemów ISO i spawaczy. Druga z wymienionych usług polega na zleceniu realizacji określonych zadań lub funkcji na rzecz zewnętrznej firmy. Rozwiązanie to z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Outsourcing ISO czy spawaczy niesie za sobą wiele korzyści, między innymi elastyczność, oszczędność kosztów czy dostęp do specjalistycznego sprzętu oraz doświadczenia. Z pewnością takie zarządzanie jakością daje możliwość skupienia się na kluczowych aspektach działalności przedsiębiorstwa. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod telefonem lub adresem mailowym.

Poznaj kluczowe obszary naszej działalności! Nasza firma specjalizuje się w przygotowaniu i wdrażaniu systemów zarządzania jakością, zgodnie z normami PN-EN ISO 9001, 14001, 3834. Oferujemy audyty wewnętrzne i zewnętrzne, wspierając efektywność i jakość dostawców w obszarze realizacji umów i specyfikacji.

W zakresie usług proponujemy również outsourcing systemów, w tym outsourcing ISO, co oznacza przejęcie odpowiedzialności za zarządzanie strukturami zgodnymi z normami ISO w organizacji Klienta. Dzięki temu rozwiązaniu możemy odciążyć pracowników od dodatkowych zadań związanych z elementami, jakimi są systemy zarządzania jakością.

Nasze podejście kładzie duży nacisk na praktykę i prostotę w przygotowaniu oraz wdrożeniu procedur. Jako zespół doradczy dysponujemy wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną posiadającą doświadczenie zdobyte bezpośrednio w firmach produkujących wyroby spawane, co pozwala nam na skuteczną identyfikację i zrozumienie potrzeb naszych Klientów.

Ponadto oferujemy outsourcing spawaczy, co umożliwia naszym Klientom korzystanie z usług wykwalifikowanych spawaczy bez konieczności ich zatrudniania na stałe. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres szkoleń i konsultacji technicznych, co pozwala na kompleksową obsługę.

SKONTAKTUJ SIĘ REFERENCJE